/Files/images/значок КМ.jpg /Files/images/волонтер 1.jpg

Peace Corps Volunteers in Ukraine work in the areas of education and youth and community development. During their service in Ukraine, Volunteers learn to speak the local languages. More than 2,750 Peace Corps Volunteers have served in Ukraine since the program was established in 1992.

/Files/images/воло.jpg

З 17 грудня 2012р. наша школа співпрацювала з волонтером Корпусу Миру США в Україні за проектом «Викладання англійської мови як іноземної» Кеслін Редмон Герард (штат Кентукі, центральна Америка).

Окрім уроків, які Міс Редмон проводила паралельно із вчителями англійської мови , школярі з захопленням відвідували English Club, де збагачували свій словниковий запас в цікавій, ігровій формі. Протягом двох років на базі нашої школи двічі відбувалося засідання Школи молодого педагога.

/Files/images/волон.jpg /Files/images/волонт.jpg

Ще наша волонтер працювала над проектами, і їх було профінансовано. За кошти з першого проекту для школи придбано технічне обладнання (2 ноутбуки, принтер, переносний екран для мультимедійних презентацій,3 модеми й антени для інтернету). Інший проект допоміг забезпечити учнів 5- 11 класів оксфордськими підручниками на загальну суму 30852грн. З допомогою Міс Редмон був реалізований і третій проект «Вільний удар», який провели лідери учнівського самоврядування для учнів 8-11 класів. Впродовж 3 днів проводились тренінги за здоровий спосіб життя. Всі учасники отримали футболки з емблемами ВІЛ, безкоштовне харчування, спортивне обладнання, а також пройшли безкоштовно тестування на ВІЛ у КосівськійЦРЛ. Тренінгам передувало тижневе навчання у Києві вчителів і учнів нашої школи , які отримали сертифікати тренерів.

/Files/images/волонте.jpg /Files/images/волонтерр.jpg

З грудня 2016 року в нашій школі успішно працює ще один волонтер, Кейтлін Кляйн (штат Вайомінг, СШ А). Ми з радістю прийняли в нашу шкільну родину цю щиру американку, яку дуже полюбили наші діти. Кожен проведений урок і заняття English Club несе пізнавальну цінність і для учнів і для вчителів нашої школи.

/Files/images/кейт.jpg /Files/images/Кейтл.jpg

Для нас 2 роки пролітають непомітно, а для нашої вчительки-іноземки, напевно, тягнуться довго й нестерпно в тузі за родиною та звичним ритмом життя. Ми дуже цінуємо твоє бажання допомогти, дорога наша міс Кейтлін, дякуємо за 2 роки твого життя, проведеного з нами, за цінний досвід, який ми отримали, за неймовірні емоції від спілкування із заокеанськими друзями,за віру в те, що іноді мрії збуваються.

/Files/images/Кейтлі.jpg /Files/images/Кейтлін.jpg

Кiлькiсть переглядiв: 1157

Коментарi

Для того, щоб залишити коментар на сайті, залогіньтеся або зареєструйтеся, будь ласка.